spiral
04 خرداد 1402 - 19:57

تصادف مرگبار در آزادراه قزوین-زنجان، ۲ کشته برجای گذاشت

رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: در اثر واژگونی یک دستگاه کامیون باری و برخورد آن با سواری سراتو در آزاد راه قزوین- زنجان، ۲ سرنشین سراتو کشته و ۲ نفر دیگر مجروح شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، سرهنگ فرهاد ذاکری منش اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر واژگونی یک دستگاه کامیون باری در باند شمالی آزاد راه قزوین- زنجان محدوده روستای دولت آباد بلافاصله تیم گشت پلیس راه و عوامل امدادی به محل حادثه اعزام شدند. 

وی افزود: با حضور ماموران در محل مشخص شد یک دستگاه کامیون باری حامل بار کاغذ به علت نامعلومی واژگون شده و پس از آن با یک دستگاه خودرو سواری سراتو برخورد کرده و هر ۲ خودرو دچار حریق شده اند.

رئیس پلیس راه استان قزوین ادامه داد: متاسفانه ۲ سرنشین سواری سراتو در اثر شدت جراحات وارده ناشی از سوختگی در دم جان باخته و راننده سراتو به همراه راننده کامیون توسط عوامل امدادی حاضر در محل به مراکز درمانی منتقل شدند.

سرهنگ ذاکری منش اضافه کرد: این حادثه موجب مسدودی آزاد راه شده و عوامل آتشنشانی و پلیس راه در حال بازگشایی محور می باشند.

این مسئول انتظامی در پایان با اشاره به اینکه علت بروز این حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی می باشد، از رانندگان خواست: تا بازگشایی کامل آزاد راه با ماموران همکاری داشته باشند و از هرگونه عجله خودداری کنند.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1238341